Welkom aan boord!

Ontmoet onze nieuwe teamleden

We zijn verheugd om jullie te informeren over de nieuwste toevoegingen aan ons team. Met trots verwelkomen wij Lars Meesters en Jeremy Aué bij ons bedrijf. Ze brengen stuk voor stuk unieke vaardigheden en ervaringen met zich mee, die ongetwijfeld zullen bijdragen aan het succes van ons bedrijf.

Lars Meesters is onze nieuwe Purchase Manager. Met zijn uitgebreide kennis van inkoopprocessen en strategieën zal hij een waardevolle aanwinst zijn voor ons team. We kijken uit naar zijn bijdrage aan het verbeteren van onze inkoopactiviteiten en kostenbeheersing.

Jeremy Aué is onze nieuwste Developer op de IT-afdeling. Zijn technische expertise en creatieve benadering van softwareontwikkeling zullen een cruciale rol spelen in het versterken van onze digitale infrastructuur en het leveren van innovatieve oplossingen voor onze klanten.

We heten Lars en Jeremy van harte welkom in ons team en wensen hen veel succes en plezier in hun nieuwe functies. We kijken ernaar uit om samen met hen te werken.